Het verhaal van Nederland 
Onze geschiedenis van de prehistorie tot nu 

Tonk, F. ea (red) 

Harde kaft. 271. Rijk geïllustreerd. Nieuw Amsterdam 2022 

Het verhaal van Nederland vertelt het verhaal van het land waarin we wonen, vanaf het moment dat de eerste bewoners zich er vestigden. Niet eerder is onze geschiedenis, en hoe die ons heeft gemaakt tot wie we nu zijn, op deze manier verteld.

Waar komen we vandaan? Hoe zijn we geworden wie we zijn? Het verhaal van Nederland vertelt heel toegankelijk de nieuwste wetenschapplijke inzichten over onze geschiedenis. Het is een verhaal over gouden bergen en zwarte bladzijden, en doorkruist alle provincies en alle gelederen van de samenleving. Van De Bello Gallico van Julius Caesar tot de Tachtigjarige Oorlog. Van de Friese koning Radbod tot de Patriottentijd. En van de slavenhandel in de zeventiende eeuw tot aan de strafkolonie in Veenhuizen.

· Geen stoffige geschiedenisles, maar een visueel spectaculair boek
· De meest recente wetenschappelijke inzichten heel begrijpelijk verteld
· Verrassende historische feiten
· Overzichtelijke tijdbalken
· Heldere kaders en rubrieken
· Veel aandacht voor onderbelicht gebleven onderwerpen
· Boordevol tips om historische plekken te bezoeken
· Voor de lezers van Gouden Jaren en Van Nul Tot Nu
· Naast dit boek bestaat Het verhaal van Nederland uit een tiendelige tv-serie, een podcast en een podwalk
Prijsinformatie:
Prijs per stuk:
€ 24,99

Voorraad