Münzzentrum Auktion XXVII Griechische und r"mische Münzen - Byzanz
Bedeutende Sammlung Orientalen Neuzeit, Deutsche Münzen und Medaillen Ausland, Reichsmünzen

Paperback. 284 pp. Rijk geïllustreerd in z/w. Münz Zentrum Albrecht Hoffmann Köln1976

Onderwerp: Munten.
Omschrijving: Naam op binnenpagina, rug en hoekjes iets beschadigd.
Prijsinformatie:
Prijs per stuk:
€ 5,00
Aantal: Bestellen

Voorraad